دکتر روانشناس زن خوب در تهران مشاور خانواده خوب در شمال تهران مشاور خانواده شمال تهران مشاوره ازدواج دیباجی دیباجی منظریه مرکز مشاوره در شمال تهران مراکز مشاوره قبل از ازدواج در تهران گوگل سرچ اختلالات در فکر اختلالات هیجانی میزان اضطراب جلسات مشاوره ویژگیهای منحصر تست روانشناسی: تحلیل کامل شخصیت هر فرد و تفسیر تست شخصیت تفسیر تست شخصیت شخصیت هر فرد تحلیل کامل شخصیت هر فرد تست شخصیت یاسمن رحیمی روانشناس بالینی مشاور ازدواج بهترین متخصص درمان افسردگی بهترین مشاور افسردگی ویژگی های افسردگی درمان افسردگی افسردگی تماس با روانشناس معرفی مرکز مشاوره در دولت معرفی مرکز مشاوره در قیطریه بهترین مرکز مشاوره قیطریه مرکز مشاوره خوب در قیطریه مرکز مشاوره خوب در شمال تهران بهترین مرکز مشاوره شمال تهران مرکز مشاوره ازدواج قیطریه قبل ازدواج ازدواج بلوار کاوه مشاوره قبل ازدواج مرکز مشاوره کاوه مرکز مشاوره در قیطریه روانشناس و مشاور شمال تهران روانشناس خوب در تهران روانشناس خوب روانشناس برای ازدواج دولت قیطریه بهترین مرکز مشاوره شمال شهر مرکز مشاوره در خیابان دولت ملاك‌های ازدواج آکادمی روانشناسی ایران ارتباط مستقیم با روانشناس بهترین متخصص درمان وسواس بهترین متخصص درمان اضطراب برترین مشاور تهران مشاوره تلفنی ازدواج مشاور خانواده خوب و با تجربه در تهران معرفی بهترین مشاور خانواده در تهران آدرس و تلفن بهترین مشاور خانواده در تهران بهترین دکتر روانشناس آنلاین متخصص روانشناس باتجربه در تهران آدرس متخصص رواشناسی درمان اضطراب ذهن آگاهی مرکز مشاوره خوب در غرب تهران پرخاشگری عصبانیت خشم غرب تهران و شمال تهران بهترین مشاور ازدواج تهران بهترین مشاور خانواده بهترین مرکز مشاوره تهران مرکز مشاوره روانشناسی یاسمن رحیمی متخصص روانشناس یاسمن رحیمی متخصص زوج درمانی متخصص مشاوره طلاق مشاور روانشناس خوب اضطراب مرکز مشاوره تخصصی مشاوره تلفنی با متخصص مراکز مشاوره ازدواج در تهران تست های تخصصی روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج تست روانشناسی قبل ازدواج بهترین مرکز مشاوره تخصصی طلاق وسواس چیست و چگونه آن را درمان كنیم؟ وسواس تستهای روانشناسی اضطراب حسادت مرکز مشاوره در سعادت آباد معرفی مرکز مشاوره خوب در غرب تهران مرکز مشاوره شمال تهران مشاوره پیش از ازدواج الگوهای عادتی بهترین روانشناس در تهران بهترین مشاور مرکز مشاوره برای ازدواج مشاوره ازدواج

 

تست روانشناسی: تحلیل کامل شخصیت هر فرد و تفسیر تست شخصیت

 

برای هر فردی لازم است تا نسبت به ویژگیهای منحصر به فردش، یعنی ویژگیهایی که صرفا برای اوست، آگاهی پیدا کند و اگر مشکلی در شخصیت وی وجود دارد اقدامات لازم انجام گیرد. حال سئوال این است که چند نفر به این مسئله حساس هستند؟

در جلسات مشاوره شاهد مراجعینی هستیم که 28 سال است احساس مشکل خاصی نمی کند ولی به محض ورود در رابطه ایی جدی و یا رابطه با افراد مهم زندگی یا همکاران با مشکلات زیادی مواجه شده است.

و بالاخره به این نتیجه رسیده است که حتما مشکلی در وی وجود دارد که رابطه هایش بسیار کوتاه و ناپایدار است، هر رابطه ایی با یک فرمول خاصی پیش می رود و تمام می شود، هر رابطه ایی برای وی مشکلاتی نسبتا نظیر هم دارد و یا فردی تازه آگاه شده است که نکند مشکل از وی است که در طول 6 سال 3 بار کار خودش را عوض کرده .

در تمام این مثالها یک چیز مشخص است و آن روابط بین فردی است. انگار تا زمانی که مشکل در روابط با دیگران پیدا نمی کنیم متوجه نمی شویم که مشکلی در شخصیت ما وجود دارد.

البته که هر آدمی شناختی نسبی از خود دارد و یا دلیل برخی از ویژگیهای منفی و آزار دهنده خود را می داند. مثلا شخصی که در کودکی خانواده ایی متشنج داشته ، اظهار دارد که در کودکی پدر و مادرم بسیار دعوا داشتند و شاید روی من اثر گذاشته است. ولی کاملا نا آگاه است که بسیاری از مشکلات وی به علت مقایسه شدنهایش در دوران کودکی بوده. مقایسه با خواهر و برادر، بقیه هم سن سالها و همینطور سرزنشهای مکرر وی، دادن احساس گناه به کودک. جمله معروف مادرانه ی: " من به خاطر شماها ماندم وگرنه یک لحظه با پدرتون ادامه نمی دادم" . این یکی از بدترین احساساتی است که یک کودک می تواند با آن رشد کند بزرگ شود و تبدیل به یک شخصیت مشکل زا شود .

بهتر است یکبار به صورت تخصصی به مشکلات و آسیبهای دوران کودکی بنگریم و آنها را برای همیشه حل کنیم، چراکه با بار سنگین آنها شانه هایمان خم می شود و نمی توانیم ادامه دهیم.

به واسطه ی تست های شخصیت می توان به یک تحلیل کامل از شخصیت دست یافت. یه این ترتیب که روانشناس یک مصاحبه بالینی با مراجع انجام می دهد و تست مناسب را به او ارائه می دهد. تست های شخصیت، میزان اضطراب، افسردگی،پرخاشگری،وسواس،اختلالات هیجانی،اختلالات در فکر و نیز اختلالات جدی تر را می سنجد.

البته که تفسیر تستها در یک چهارچوب با فرمول بندی رویه کلی زندگی بسیار مهم تر از صرفا اجرای یک تست است.

همانطور که همه می دانیم هم اکنون در گوگل کافی است سرچ کنیم تست شخصیت یا تست روانشناسی ، که انواع و اقسام این تستها را شما می بینید و چه بسا مراجعینی که می گویند ما تست دادیم و وقتی ادامه را از آنها می پرسیم متوجه می شویم که منظورشان اینچنین تستها است. تستهایی که در اینترنت می بینید صرفا برای تفریح مناسب است زیرا مشکلات عمده شما را بازگو نمی کند.

تلفن کلینیک (سعادت آباد و دولت): 22683924
پیج در اینستاگرام : academy_of_psychology_ir

ارتباط مستقیم با روانشناس

 

مراقبه

 

مهارت

 

تمرکز

 

آموزش