×

Warning

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب دکتر روانشناس خوب در تهران دکتر روانشناس زن خوب در تهران هیجانهای دردناک غم خشم و عصبانیت مشاوره قبل از ازدواج چگونه است؟ مشاوره قبل از ازدواج چیست؟ معرفی مرکز مشاوره ازدواج خوب در شمال تهران شکست عشقی مشاوره تلفنی با یاسمن رحیمی مشاور خانواده خوب در شمال تهران مشاور خانواده شمال تهران مرکز مشاوره در شمال تهران چگونه روانشناسی خوب پیدا کنم رابطه زوجین زوج درمانی مشاوره برای طلاق شکست های عاطفی ویژگیهای یک روانشناس خوب یاسمن رحیمی روانشناس بالینی خیانت معرفی مرکز مشاوره در دولت مرکز مشاوره خوب در شمال تهران بهترین مرکز مشاوره شمال تهران روانشناس و مشاور شمال تهران روانشناس خوب در تهران روانشناس خوب دولت بهترین مرکز مشاوره شمال شهر مرکز مشاوره در خیابان دولت چرا همسرم به من خیانت می کند؟ ارتباط مستقیم با روانشناس یاسمن رحیمی روانشناس عشق مرکز مشاوره خانواده غرب تهران مرکز مشاوره طلاق در شمال تهران مشاوره قبل از طلاق مشاوره قبل و بعد از طلاق طلاق طلاق طلاق مشاوره تلفنی طلاق مشاوره با متخصص ازدواج مشاوره ازدواج طلاق بچه های طلاق آدرس و تلفن بهترین مشاور خانواده در تهران مرکز مشاوره برای طلاق طلاق و بچه های طلاق شکست عاطفی روانشناس خوب در غرب تهران مشاور خوب در غرب تهران بهترین دکتر روانشناس آنلاین مشاور روانشناس خوب تهران متخصص روانشناس باتجربه در تهران آدرس متخصص رواشناسی دکتر رواشناس خوب مشاوره طلاق مرکز مشاوره خوب در غرب تهران غرب تهران و شمال تهران بهترین مشاور ازدواج تهران بهترین مرکز مشاوره تهران یاسمن رحیمی متخصص روانشناس یاسمن رحیمی خیانت زن و مرد متاهل به یکدیگر متخصص زوج درمانی متخصص مشاوره طلاق روابط جنسی قبل از ازدواج مراکز مشاوره ازدواج در تهران خیانت زنان تست های تخصصی روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج بهترین مرکز مشاوره تخصصی طلاق عاطفی طلاق خیانت همسر خیانت در زندگی زناشویی معرفی مرکز مشاوره خوب در غرب تهران مرکز مشاوره شمال تهران مشاوره پیش از ازدواج بهترین روانشناس در تهران بهترین مشاور مرکز مشاوره برای ازدواج مشاوره ازدواج

چرا همسرم به من خیانت می کند؟

بررسی علل خیانت در روابط زناشویی

وقتی عشق در رابطه کم شد، احتمال حضور یک نفر سوم یعنی خیانت زیاد میشود، که خیانت به صورت خیانت احساسی و خیانت جنسی اتفاق می افتد.

وقتی عنصر صمیمیت در رابطه زوجین کم رنگ میشود، احتمال خیانت احساسی بالا میرود .

وقتی عنصر جاذبه و کشش کم رنگ شد، خیانت جنسی اتفاق می افتد .

توجه بفرمایید که وقتی گفته میشود :« عنصر صمیمیت» یعنی دقت به تمامی آن 11 مولفه و همچنین وقتی گفته می شود «عنصر جاذبه و کشش» یعنی دقت به تمامی آن 6 مولفه .

(اگر به مولفه های عشق آشنایی ندارید رجوع کنید به لینک  بررسی مثلث عشق.)

به عنوان مثال :

خانمی از همسر خود شکایت داشت « وقتی به رختخواب می آید بوی سیگار میدهد ، بوی تند بدنش با بوی بد سیگار مخلوط می شود و مرا عذاب می دهد . از طرفی هیچ اهمیتی به زیبایی و نظافت بدنش نمی دهد . تا الان با هر کس راجع به این موضوع صحبت  کرده ام مرا اینگونه نصیحت کرده اند :" که او مرد خوب و مهربانی است و به شدت کار میکند و متعهد است، این مسائل مگر چقدر در زندگی مهم است ؟ پس تو توقعاتی بیش از حد معمول داری "»

ولی ما اینگونه جواب این خانم را ندادیم . زیرا متوجه این موضوع مهم هستیم که پدر هم به فرزندش متعهد است، همینطور پدر میتواند بسیار صمیمی باشد ولی اینجا عنصری که پدر را پدر  و همسر را همسر می کند ،عنصر کشش و رابطه جنسی است . و این زنگ خطری بود که رابطه را به خیانت جنسی نزدیک کرده بود .

یکی از کارهایی که در مشاوره پیش از ازدواج ، درمانگر انجام میدهد ، علاوه بر آزمون های استاندارد روانشناسی ، با توجه به زیر مقیاسهای عشق، سئوالاتی از طرفین می پرسد و به این ترتیب میزان عشق و علاقه طرفین را نسبت به همدیگر و آینده این رابطه را می سنجد. ویدئو خیانت را می توانید در صفحه اینستاگرام ببینید.

خوب باشید.

یاسمن رحیمی

روانشناس

اطلاعات تماس

تلفن کلینیک (سعادت آباد و دولت): 22683924
پیج در اینستاگرام : academy_of_psychology_ir

ارتباط مستقیم با روانشناس